Студенти та аспіранти ННІ права взяли участь у XIIІ Всеукраїнській правничій школі з судочинства
Студенти та аспіранти Навчально-наукового інституту права взяли участь у XIIІ Всеукраїнській правничій школі з судочинства: «Процесуальні особливості сучасного судочинства», яка проходила 8 квітня 2017 року в Європейському університеті. Організаторами заходу виступили Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України «K-project center» та Європейський університет.
Координатором участі від Навчально-наукового інституту права виступила заступник директора ННІ права з наукової роботи, кандидат юридичних наук Наталія Анатоліївна Жерж.
ХІІІ Всеукраїнська правнича школа з судочинства є продовженням серії вже культових шкіл, що почали свою історію у лютому 2011 року і викликали великий інтерес юридичної спільноти. Правнича школа являє собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем сучасного судочинства та розвитку навичок молодих юристів. Особливістю проведеного заходу є можливість студентів та практикуючих юристів з усіх куточків України обговорити нагальні питання сучасного судоустрою. Протягом дев’яти годин, учасники мали змогу поспілкуватися з висококваліфікованими адвокатами щодо перспектив та недоліків судової реформи. Спікери своїми знаннями та правильною мотивацією, зробили захід надзвичайно цікавим та багатогранним. У перервах, організатори школи проводили оригінальні та захоплюючі тренування на стійкість, мотивацію та уважність.
Відкривати школу випала нагода адвокату, члену правління ВГО «Ради адвокатів України», асоційованому партнеру АО «АК»Арцео» - Ковалевській Катерині, яка являється експертом з сімейних питань. Пані Катерина своїм виступом дала зрозуміти учасникам заходу, наскільки важливо орієнтуватися у сімейному законодавстві, розуміти специфіку кожної справи, належним чином планувати час та знаходити правильний підхід до кожного клієнта.
Поспілкуватися з учасниками та обговорити нагальні проблеми кримінального судочинства випала нагода адвокату Євгенії Хахіній. У своїй доповіді пані Євгенія зосередила увагу на судовому процесі на стадії досудового розслідування. Зокрема, у дискусії з лектором були обговорені питання щодо проблемних моментів та їх дієвого вирішення, які можуть виникати саме на стадії досудового розслідування. Коло повчальних дискусій зосередилося також навколо виступу хоч і молодого, проте не менш кваліфікованого адвоката – Дмитра Коноваленка. Пан Дмитро розкрив тему, у якій він являється експертом: «Процесуальні особливості ведення справ у цивільному судочинстві». Учасники школи мали змогу отримати конкретні відповіді на всі їх важливі запитання.
До поважних лекторів також долучився Богдан Кушнір – директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Він мав можливість поділитися важливою інформацією щодо особливостей роботи у секторі безоплатної правової допомоги та важливими знаннями зі своєї плідної роботи.
На завершення, організатори заходу в урочистій атмосфері вручили учасникам сертифікати з нагоди участі у Правничій школі. Впевнені, що завдяки Всеукраїнській правничій школі з судочинства її учасники мали чудову нагоду здобути нові знання, завести нові знайомства та зміцнити свою мотивацію розвиватися й рухатися вперед до нових звершень у юриспруденції.