top of page

Університет - переможець Міжнародного правничого конкурсу імені В.М. Корецького


7–8 грудня 2016 р. у стінах Європейського університету відбувся Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького з європейського права в галузі прав людини. Команда у складі студента Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України Максима Тесляра (група ПМСП 16-1) та студентки юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (бакалавра з права Університету державної фіскальної служби України) Аніти Тесляр яскраво перемогла у фіналі та була нагороджена дипломом першого ступеня.

Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького (Volodymyr M. Koretsky International Law Competition) – престижний український правничий конкурс міжнародного рівня, організатором якого є Міністерство юстиції України, а координаторами Конкурсу є Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Інститут держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України.

Конкурс складався із двох турів: письмового та усного. Письмовий тур полягав у виконанні завдань на підставі фабули, яка попередньо надсилалася кожній команді-учасниці. Усний тур Конкурсу полягав в імітації судового засідання в навчальному форматі, аналогічному провадженню в Європейському суді з прав людини."


Порядок проведення Конкурсу можна переглянути за посиланням -http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1819-13ВИБІР РЕДАКТОРА
СВІЖІ НОВИНИ
АРХІВ
bottom of page