Інтелектуальні технології в управлінні та прийнятті рішень
- Кафедри УДФСУ
- 5 дек. 2016 г.
- 2 мин. чтения







1 грудня 2016 року кафедрою інтелектуальних управляючих і обчислювальних систем було проведено науково-практичний семінар «Інтелектуальні технології в управлінні та прийнятті рішень», на якому фахівцями ДФС України, науковцями кафедри та студентами висвітлювались сучасні концепції управління, методи та засоби інтелектуалізації інформаційних систем, підвищення ефективності управління підприємствами та державними фінансовими установами. Студентам випускних курсів кафедри була надана можливість апробації наукових досліджень у рамках виконання дипломних робіт.
Із привітальним словом до учасників звернувся директор Науково-навчального інституту інформаційних технологій і менеджменту, д.е.н., професор С.П. Ріппа Начальник інформаційно-довідкового департаменту ДФС України І.Л. Романов висвітлив важливість розширення інформаційних послуг та розвитку інформаційних технологій для обслуговування суб’єктів господарювання. У зв’язку з цим акцентувалась увага на зростанні попиту на фахівців з комп’ютерної аналітики, інженерії знань, технологій інтелектуальної обробки інформації.
Начальник відділу розвитку інформаційних систем ДФС України Н.П. Пантала надала інформацію про сучасний стан інформаційної інфраструктури відомства та порядок створення програмного забезпечення ДФС. На семінарі виступили науковці кафедри: канд.фіз-мат. наук, доцент А.О.Антонюк, к.т.н., доцент С.Д. Постіл, модератор семінару к.е.н, доцент О.В. Редич. Змістовними і орієнтованими на практичну реалізацію були виступи студентів випускних курсів бакалаврату (гр. КБ13) та магістратури (гр. КМІ-15): М-В.С. Сидор «Розробка елементів СRM системи ДФСУ із застосуванням інтелектуальних технологій Data Mining»; К.В. Шкуропат «Розширення прогностичних функцій АС «Податковий блок» на основі використання технологій Oracle Data Miner», О.І. Дулова «Інформаційна система супроводу студентів/випускників ВНЗ», Р.Б. Литвак «Розробка інформаційної системи автоматизованого обліку ресурсів бібліотеки». Цікавими були виступи Т.М. Лазарець, А. В. Проворний, гр.КБ-13. Науковим результатом семінару є сформовані пропозиції щодо орієнтації наукових досліджень кафедри на вирішення прикладних проблем ДФС України та розширення у навчальному процесі кафедри практичного застосування методів та засобів інтелектуалізації обробки інформації і прийняття рішень.
Планується видання збірника тез учасників семінару і внесення його до репозитарію Університету.