top of page

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми боротьби зі злочинністю в умовах трансф


4 листопада 2016 року в м. Ірпінь відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми боротьби зі злочинністю в умовах трансформації сучасного суспільства». Захід було організовано кафедрою кримінального права та кримінології Навально-наукового інституту права Університету ДФС України спільно з Київським обласним осередком Ліги студентів Асоціації правників України.

Учасниками конференції стали кандидати та доктори юридичних наук, доценти та професори, а саме: Антипов Володимир Іванович, Богатирьов Іван Григорович, Мисливий Володимир Андрійович, Самілик Григорій Михайлович, Кузьменко Борис Володимирович, Сердюк Павло Павлович та викладачі кафедри кримінального права та кримінології. Не залишилися осторонь й представили свої ґрунтовні дослідження студенти та курсанти Університету ДФС України, науковці з Білорусії, Казахстану, Словаччини.

Почесними гостями заходу стали: народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Геращенко Антон Юрійович, адвокат, старший радник юстиції Татієв Ібрагім Оруджалієвич, адвокат, засновник і керівник Освітнього простору «Exemplum», здобувач кафедри адміністративного права і процесу та митної безпеки Університету державної фіскальної служби України Мороз Світлана Сергіївна, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Dictum», адвокат Балицький Тарас Миколайович, помічник народного депутата, керівник юридичної служби Калінін Євген Юрійович, партнер юридичної компанії «Правова та економічна безпека» Проданик Іван Васильович, психолог Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського Гулько Олена Миколаївна та інші.

Наукова спільнота і практики звертають увагу на цінності, що є характерними для українського суспільства та сприяють формуванню власних інтересів та ідеалів, які б дозволили відродити українську державність та інтегруватися у світове співтовариство.

Крім того, було констатовано, що перегляд світоглядних позицій у суспільстві можливий за наявності в ньому високих духовних ідеалів і при виникненні необхідності, воно активізується, відчуваючи моральну відповідальність за себе, та майбутнє країни.

Учасники конференції запропонували такі висновків:

1) об’єднання продуктивних думок науковців і практиків в контексті проведення міжнародного науково-практичного заходу, моніторинг міжнародного законодавства та досвіду протидії злочинності в умовах трансформації сучасного суспільства, сприятимуть реалізації державної політики у сфері захисту прав і свобод людини.

2) при здійсненні державно-владних функцій необхідним є домінування верховенства права, ставлення до нього як важливої соціальної цінності.


ВИБІР РЕДАКТОРА
СВІЖІ НОВИНИ
АРХІВ
bottom of page