З нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЕС керівництво 2 курсу факультету податкової міліції організувало
Незабаром буде знаменна дата, через пам’ять про яку здригається увесь світ, що відчув наслідки величезної екологічної катастрофи, яка відбулась внаслідок вибуху четвертого енергоблоку на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року поблизу міста Прип’ять. Вже 30 років близько 50% українців страждають від жорстокої радіації, яка ніколи і нікого не жаліє. В життя мільйонів людей увійшли слова радіація, зона, ліквідатор, відселення. А на квітучий українській землі з’явились пусті міста і села, мертвий ліс, в який не можна ходити, вода, яку не можна пити, і навіть повітря, яким дихаємо, стало ворогом.
Тому з нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЕС керівництво 2 курсу факультету податкової міліції організувало для особового складу курсу зустріч з Головою ГО «Фонд інвалідів Чорнобиля», ліквідатором аварії Зенченком Олександром Федоровичем. Це не лише людина, що пішла до лав добровольців за власної ініціативи, він сильний духом і тілом не зважаючи на роки, що пройшли після його героїчного вчинку.
Олександр Федорович розповів про свої емоції, почуття, переживання, про все те, що він знав про аварію і закликав любити і берегти один одного та завжди вірити в краще.
Окрім того на виховну годину було запрошено в.о.начальника факультету податкової міліції Бідношею О.М., який поділився з курсантами та колегами своїми спогадами про той страшний день і дав настанови в будь-якій ситуації залишатись людиною.
Також захід відвідала начальник виховного відділу Шашенко В.В., яка розповіла, що історія катастрофи нам близька, адже кожні вихідні ми ходимо до нового красивого парку ім.В.П.Правика, який був одним з найперших ліквідаторів аварії. Її слова підтримали колеги Бондаренко О.В. та
Боровець Н.О.
Курсанти 2-го курсу факультету податкової міліції вдячні своєму керівництву на чолі з капітаном податкової міліції Негрешею Дмитром Михайловичем за організацію даного заходу і закликають берегти себе та завжди виконувати свою роботу сумлінно, аби в майбутньому від цього не страждали наступні покоління.