15-та Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Економіко-правові аспекти розвитку Ук
14 квітня 2016 року кафедра сучасних європейських мов ННІ гуманітарних наук провела 15-ту Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Економіко-правові аспекти розвитку України в умовах трансформації системи міжнародної безпеки».
З вітальним словом до учасників конференції звернулись в.о. ректора Пашко П. В., проректор з наукової та виховної роботи Шевчук О. А., директор ННІ гуманітарних наук Мандрагеля В. А., завідувач кафедри сучасних європейських мов Онучак Л. В., координатор студентського наукового товариства Мамонова А. В.
Тематика конференції викликала жвавий інтерес у представників низки навчальних закладів, які прибули на конференцію, а саме:
Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
Національної академії внутрішніх справ;
Національної академії служби безпеки України;
Київського національного лінгвістичного університету;
Опольського університету, м. Ополе (Польща);
Економічного університету, м. Вроцлав (Польща);
Придністровського державного університету, м. Тераспіль (Придністров’я);
Тернопільського національного економічного університету;
Вінницького навчально-наукового інституту економіки.
Всього в конференції взяло участь понад 150 учасників, серед них були студенти з Республіки Конго, які брали активну участь в обговоренні доповідей.
Програма конференції проходила в рамках п’яти секцій:
Фінансові аспекти системи міжнародної безпеки;
Розвиток банківської системи України в умовах реформування міжнародної системи безпеки;
Правова система України в умовах трансформації системи міжнародної безпеки;
Правоохоронні органи в умовах трансформації системи міжнародної безпеки;
Секція німецької мови.
Доповіді та презентації студентів звучали англійською, німецькою та французькою мовами. Учасники конференції проявили компетентність у сфері міжнародної економічної безпеки, безпеки банків, в аспектах правової культури та проблемах реформування правоохоронних органів України.
Учасники конференції представили цікаві доповіді та наголосили, що тема трансформації системи міжнародної безпеки наразі є досить актуальною. На міжнародну безпеку, як і національну безпеку країн, дедалі більше впливають процеси глобалізації. Вони визначають головні тенденції розвитку світової економіки та політики, а також призводять до кардинальних змін у міжнародному безпековому середовищі, яке стає дедалі більш динамічним і суперечливим.
Після завершення конференції було визначено 20 найкращих доповідей та презентацій. Їх автори нагороджені почесними грамотами.
У неформальній обстановці модератори секцій висловлювали щиру вдячність за участь у конференції та можливість розкрити свій потенціал і зазначили, що це була одна з найпотужніших студентських конференцій.