top of page

Семінар-практикум "Інформаційна безпека особи (соціально-правовий вимір)"

  • Фото автора: Кафедри УДФСУ
    Кафедри УДФСУ
  • 11 апр. 2016 г.
  • 1 мин. чтения

7 квітня 2016 року кафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства був проведений круглий стіл-практикум на тему: «Інформаційна безпека особи (соціально-правовий вимір)», учасниками якого стали учні Спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 м. Ірпеня, студенти Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренка, учні Спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням економіки і права №2 м. Ірпеня та Бучанської Української гімназії.

Експертами заходу стали: викладачі Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренка Наталя Францівна Хоцяновська та Вікторія Леонідівна Шевчук; класний керівник 8 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 м. Ірпеня Лариса Михайлівна Швидка; заступник директора ННІ права з виховної роботи Ігор Васильович Грицюк і колектив кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.

З привітальним словом до присутніх звернувся Ігор Васильович Грицюк, який зазначив, що широке оволодіння комп’ютерними технологіями молоддю, зростання рівня інформатизації всіх сфер життя вимагають серйозного підходу до проблем безпеки особистості в інформаційному середовищі. Основним завданням інформаційної безпеки є мінімізація інформаційних загроз та захист інтернет-користувачів.

Ведучі заходу: студенти 2 курсу Навчально-наукового інституту права, Богдан Нікітін та Діана Ковальова, зосередили увагу підлітків на основних загрозах інформаційного середовища та способи боротьби з ними; як розрізняти шкідливу і корисну інформацію, які права мають інтернет-користувачі та ефективні засоби правового захисту в інформаційній сфері.

Учні та студенти жваво підтримували дискусію, брали участь у моделюванні життєвих ситуацій та можливих варіантах їх вирішення, активно реагували на провокаційні питання, особливо щодо хакерства, кіберзлочинності та знайомств у соціальних мережах.

Щиро сподіваємось, що Інтернет та соціальні мережі все ж не зможуть замінити «живого» спілкування, а такі зустрічі допоможуть молоді бути більш уважними та обережними.


 
 
 
ВИБІР РЕДАКТОРА
СВІЖІ НОВИНИ
АРХІВ
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

© 2016 рік. Відділ зв’язків з громадськістю. Редакція газети NTUgazette.

bottom of page